Oferta

Księgowość uproszczona

Najłatwiejszy sposób na gromadzenie informacji o finansach firmy

Nasze biuro rachunkowe zajmuje się prowadzeniem uproszczonej księgowości od początku swojej działalności. Mała księgowość to idealny wybór dla małych firm, które nie potrzebują wysoce sformalizowanych narzędzi do rozliczania podatku

Uproszczona księgowość obejmuje takie działania jak prowadzenie książki przychodów i rozchodów, roczne rozliczanie podatku, obsługa kadrowa firmy.

Prowadzenie ksiąg handlowych

Księgi handlowe (księgi przychodów i rozchodów, ewidencja ryczałtu) to podstawowe formy ewidencji gospodarczej firm.

Przejmiemy pełną odpowiedzialność za Twoje rozliczenia. Prowadzenie ksiąg handlowych to usługa, która wymaga od nas skrupulatności i poufności. Ewidencjonowanie przychodów i rozchodów pomoże Tobie przeanalizować sytuację finansową firmy.

W ramach usługi prowadzenia ksiąg handlowych nasze biuro rachunkowe zajmuje się prowadzeniem podatkowej księgi przychodów i rozchodów, prowadzeniem ewidencji ryczałtu, oraz pełną inwentaryzacją składników majątkowych Twojej firmy.

Kadry, płace, ZUS

Rozliczanie wynagrodzeń pracowników to Twój obowiązek prawny. Nasze biuro rachunkowe zaskoczy Cię skutecznością obsługi kadrowo - płacowej.

Nowoczesna obsługa kadrowo – to najlepsza pomoc w utrzymaniu kontroli nad wydatkami firmy. Nasze biuro rachunkowe zajmuje się kompleksową obsługą kadrowo – płacową - od tworzenia umów o pracę, aż po wypełnianie listy płac.

W ramach obsługi kadrowo -płacowej nasze biuro rachunkowe koncentruje się na następujących działaniach:

  • przygotowanie umów o pracę, oraz umów cywilnoprawnych (umowy zlecenie, umowy o dzieło);
  • przygotowanie świadectwa pracy po zakończeniu stosunku pracy;
  • prowadzenie akt personalnych pracowników (ewidencja urlopów i zwolnień lekarskich);
  • uzupełnianie listy płac i wystawianie rachunków do umowy zlecenia i umowy o dzieło;
  • przygotowywanie miesięcznych i rocznych rozliczeń podatkowych;
  • przygotowywanie deklaracji ZUS.

Programy księgowe dla firm

Postaw na nowoczesne zarządzanie finansami firmy - postaw na funkcjonalnie programy księgowe dla firm!

Nasze biuro księgowe proponuje Wam praktyczne programy do zarządzania firmą, znane z mnogości funkcji i świetnych narzędzi do kontrolowania płynności finansowej. Oferowane przez nas oprogramowanie księgowe, to sprawdzony program komputerowy, który da Tobie możliwość kontrolowania sytuacji finansowej firmy, jak usprawni obsługę różnych projektów biznesowych. Programy księgowe to także znakomite narzędzie do przesyłania dokumentów do naszego biura rachunkowego.

Oferujemy Tobie jedne z najlepszych rozwiązań na rynku programów księgowych. Wdrażamy i zapewniamy pełną obsługę takich programów jak Enova i Subiekt Nexo Pro.

Strona używa plików cookies
Ok